parallax background
 
 
parallax background
 
 

Kolekcja do najtrudniejszych zadań

Klik, klik...GO ! Downhill nie znosi mięczaków, leniuchów czy niedzielnych rowerzystów. Jeśli lubisz przez parę minut urywać sekundy hamując później i skacząc dalej. Downhill to Formula 1 kolarstwa górskiego i każdy produkt dedykowany tej dyscyplinie musi być wygodny i wytrzymały. Twoja misja to czas, wszystkie produkty muszą Ci pomóc go skrócić...

Spodenki PRIME

Spodenki PRIME to nie przelewki. Wykonane z poliestru 600D wzmacnianego włóknami aramidowymi tworzą BOMBPROOF 600D, materiał nie zniszczalny ale też lekki, komfort ruchów gwarantowany. Wewnętrzna część uda oraz kroczę wykonane są z poliestrowej siatki, wentylacja zapewniona ! Spodenki dostępne w rozmiarach SMALL, MEDIUM, LARGE oraz X.LARGE.

Bluzy PRIME

Specjalny krój da Ci swobodę ruchów w zbroi rowerowej a ich siatkowany materiał pozwoli oddychać ciału w upalne dni. Szeroki rękaw 3/4 zapewnia dodatkową swobodę przy ochraniaczach łokci. Ostre grafiki i kolory nie sprawią że kamienie i korzenie uciekną przed tobą ale na pewno nie będziesz niezauważony na trasie.